dlaczego

warto

Pobyt w komorze jest rekomendowany osobom, dla których konieczne jest usprawnienie procesów fizjologicznych swojego organizmu. Szczególnie w przypadku osób przewlekle chorych (na raka, cukrzycę, miażdżycę, choroby krążenia), w okresie leczenia złamań i gojenia ran. Terapia normobaryczna wpływa stymulacja na proces tworzenia krążeń obocznych przy chorobach serca. Działa niwelująco na stany zapalne i infekcje.

Sesje w komorze normobarycznej są zalecane ludziom w każdym wieku. Terapia normobaryczna z wielkim powodzeniem stosowana jest w okresie rekonwalescencji, np. po zabiegach chirurgicznych, ponieważ w znaczący sposób skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Pobyt w komorze sprawia, że tlen pod ciśnieniem przenoszony jest nie tylko przez hemoglobinę, ale także rozpuszcza się w osoczu krwi, dzięki czemu następuje maksymalne dotlenienie tkanek. Terapia zwiększa liczbę komórek macierzystych, które są niezestąpione w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów.

- wspomaga leczenie w trakcie leczenia rozmaitych schorzeń: rak, udary, wylewy, zawały serca, stwardnienie rozsiane, niepłodność, problemy ze stawami i kręgami, astma, cukrzyca, borelioza i wiele innych

- stymuluje szpik kostny człowieka do wytwarzania komórek macierzystych i zwiększa ich aktywność

- poprawia kondycję psychiczną i fizyczną oraz ogólną wydolność organizmu

- poprawia ukrwienie w obszarze uszkodzonym przez zwężenie naczyń centralnych

- aktywuje angiogenezę, czyli odbudowę naczyń krwionośnych

- wpływa na zmniejszenie obrzęków

- hamuje namnażanie bakterii w trakcie infekcji i zwiększa skuteczność antybiotykoterapii

- usprawnia gojenie i regenerację tkanek

- hamuje namnażanie bakterii w trakcie infekcji i zwiększa skuteczność antybiotykoterapii

- wpływa stymulująco na układ immunologiczny (działając przeciwzapalnie i wspomaga leczenie wielu chorób cywilizacyjnych)

- stymuluje wzrost komórek skóry właściwej i produkcję kolagenu

- wpływa na zwiększenie aktywności osteoblastów i osteoklastów i odbudowę kości

- niweluje skutki nieprawidłowego funkcjonowania układu krążenia

- poprawia funkcjonowanie układu nerwowego oraz mózgu

- reguluje ciśnienie krwi

Polecamy również

Karnety

Dla stałych klientów.
Zamów

Voucher

Podaruj bliskim wyjątkowy prezent!
Zamów voucher
opinie

o nas

Super sprawa, polecam każdemu, nie tylko sportowcom.

Nick Faust

Nick Faust

W USA korzystałem tylko z komory hiperbarycznej, ale ze względu na mój wzrost nie było to komfortowe. Tutaj spróbowałem czegoś zupełnie innego, co pokochał mój organizm. Dziękuję bardzo za taką możliwość.

Baylee Steele

Baylee Steele

Systematycznie korzystałem z komory normobarycznej, dzięki czemu mój organizm szybciej regenerował się po ciężkich treningach i meczach, a także nie doznałem żadnej kontuzji. Dziękuję serdecznie za gościnę i miłą atmosferę. Świetna sprawa. Pozdrawiam RCIII

Raymond Cowels III

Raymond Cowels III